Urodziny na sportowo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci i rodziców, nasza szkółka piłkarska organizuje "urodziny na sportowo" - niebanalne wydarzenie, które z pewnością pozostanie w pamięci najmłodszych! Nasi doświadczeni animatorzy - trenerzy zapewnią dzieciom fantastyczną zabawę i niezapomniane chwile z licznymi konkursami sportowymi dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Impreza urodzinowa trwa 3 godziny i obejmuje jedną z dwóch proponowanych kategorii:

1. Rozgrywki piłkarskie w barwach drużyn

do wyboru: Barcelona, Real Madryt, Manchester United, itp.

Zabawa polega na wyłonieniu dwóch drużyn piłkarskich oraz rozegraniu meczu w barwach wybranej przez jubilata ekipy. Ponadto dzieci wezmą udział w konkursach z piłką - żonglerka, rzuty karne, strzały z dystansu, slalom z piłką, itp.

Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymują medale i dyplomy pamiątkowe, a jubilat puchar.

2. Olimpiada sportowa

konkursy ruchowe z różnych dyscyplin sportu: wyścigi w workach, wyścigi rzędów, skok o tyczce, kręgle, rzut do celu, itp.

Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymują medale i dyplomy pamiątkowe, a jubilat puchar.

Urodziny na sportowo odbywają się w soboty lub niedziele na nowoczesnej sali sportowej na Bemowie. Prowadzone są przez doświadczonych trenerów Akademii Sportu, którzy swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami zapewnią dzieciom bezpieczeństwo oraz niezapomniane wrażenia. Sprzęt sportowy używany podczas urodzin jest zapewniony przez Akademię.

W ramach oczekiwania na dziecko  do dyspozycji rodziców jest kawiarenka  [Uśmiech].

Dla dzieci biorących udział w urodzinach na sportowo Akademia Sportu organizuje poczęstunek na słodko (ciastka, cukierki, pianki, chrupki, chipsy, owoce, soki, woda, napoje).

Cennik "urodzin na sportowo":

48zł/ dziecko - wynajem sali, scenariusz przyjęcia, opieka animatorów, dekoracja sali lub boiska, upominek dla jubilata, dyplomy i medale dla wszystkich uczestników, sprzęt sportowy.

10zł/ dziecko - poczęstunek na słodko.

Minimalna ilość dzieci biorących udział w zabawie wynosi 12 osób.

Oferta promocyjna: za każde kolejne dziecko opłata wynosi łącznie 30zł.

Dodatkowo płatne:

  • tort dla jubilata
  • pizza
  • szampan
  • malowanie buziek

Akademia Sportu - siedziba
ul. Zaogrodzie 30
30-243 Kraków

pon.: - pt.: 9 - 16