Turnieje

Turnieje 2016

W ostatnią sobotę odbył się turniej dla rocznika 2006/2007. Trenerzy zdecydowali na wystawienie dwóch naszych drużyn. W turnieju brało udział 8 zespołów podzielonych na 2 grupy po 4 zespoły, nasze drużyny trafiły do oddzielnych grup. Pierwsze mecze przyniosły nam dobre wyniki AS 1  wygrał z drużyna SAS 2 1:0 natomiast AS 2 zremisował z TBS 2:2 . Drugie mecze to porażka drużyny AS 1 natomiast AS 2 pewnie wygrał 5:3. Ostatnie mecze w grupie to walka o jak najlepsze miejsca w grupie przypomnijmy ze dwie pierwsze drużyny awansują do półfinału. AS 1 po bardzo dobrym spotkaniu uległ niestety  drużynie WBS i zajął 3 miejsce w grupie natomiast AS 2 przegrał 0:1 z SAS 1 ale awansował z drugiego miejsca i wywalczył awans do półfinału. Nasza drużyna oznaczona AS 1 grała mecz o 5 miejsce z drużyna TBS i tam bo bardzo dobrym spotkaniu wygrała 3:2 natomiast AS 2 w półfinale nie sprostał drużynie WBS i została walka o 3 miejsce a tam pewnie wygraliśmy 3:0 i mogliśmy sie cieszyć z brązowych medali. Gratulacje dla chłopców za walkę i zaangażowanie i czekamy na kolejne turnieje. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W ostatnią sobotę odbył się turniej dla najmłodszych rocznik 2008/2009. W turnieju wzięło udział 8 drużyn, które były podzielone na 2 grupy po 4 zespoły. AS Warszawa trafiła do grupy z FC PUMA, Orlik Mokotów i SAS 1 Warszawa. Pierwszy mecz przyniósł zwycięstwo, AS Warszawa wygrała z drużyną Orlika 2:0. Drugi mecz to przegrana z FC Puma 0:2. Ostatni mecz w grupie to walka o jak najlepsze miejsce w grupie (przypomnijmy ze dwie pierwsze drużyny awansują do półfinału). AS Warszawa uległa niestety drużynie Sas i zajeła 3 miejsce w grupie co oznaczało, że będzie grała mecz o 5 miejsce z drużyną Wap Ochota. Po bardzo emocjonującym meczu przegrała z Wap Ochota 1:2. 
W turnieju AS Warszawa zajęła 6 miejsce. Był to pierwszy turniej chłopców w takim składzie. 
 
Dziękujemy chłopcom za walkę i zaangażowanie. Spotykamy się na najbliższych treningach i przystępujemy do dalszej pracy.

Akademia Sportu - siedziba
ul. Zaogrodzie 30
30-243 Kraków

pon.: - pt.: 9 - 16