treningi piłkarskie dla dzieci Warszawa

Paweł Kusek - Prezes Akademii Sportu

Wykształcenie:

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie:
 • Magister wychowania fizycznego
 • Trener piłki nożnej II klasy
 • Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
 • Specjalista Organizacji i zarządzania sportem
 • Polska Korporacja menadżerów sportu
 • Menedżer Sportu
 • Instruktorskie Centrum Szkoleń "GREEN WAY"
 • Instruktor Rekreacji Ruchowej - Tenis Ziemny
 • Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów w Katowicach
 • Zarządzanie i Finansowanie w Oświacie i Dydaktyka Przedsiębiorczości
treningi piłkarskie dla dzieci Warszawa

Sebastian Kołaczew - Trener koordynator Akademia Sportu

Wielki pasjonat pracy z młodzieżą oraz rozwoju młodych piłkarzy.

Człowiek zorganizowany i otwarty na różne projekty służące rozwojowi najmłodszych adeptów futbolu.

Pozytywnie nastawiony, uśmiechnięty oraz otwarty na potrzeby najmłodszych zawodników.

Od dzieciństwa interesuje się piłką nożną. Grał w licznych klubach
(m.in.Polkolor Piaseczno, Energetyk Warszawa, Jedność Żabieniec).

Posiada również tytuł trenerski i doświadczenie pracy z dziećmi
(m.in. HSPN Ajax, SAS WWA, Legia Soccer Schools)

Warszawa treningi piłkarskie dla dzieci

Łukasz Surma - Koordynator ds. szkolenia

Były kapitan Legii Warszawa, w której rozegrał 123 mecze, zdobywając ze stołecznym klubem w sezonie  2005/2006 mistrzostwo Polski. Rekordzista pod względem występów w Ekstraklasie. Rozegrał 5 meczów w reprezentacji Polski.

Pasjonat piłki nożnej, posiada bardzo duża wiedzę merytoryczną w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży.  Współzałożyciel Akademii Sportu, od września 2015 roku pełniący funkcję Koordynatora do spraw szkolenia w naszej Akademii.

Warszawa piłkarskie treningi dla dzieci

Tomasz Zajączkowski - Trener

Jestem pasjonatem sportu już od wielu lat, szczególnie wielką miłością darząc piłkę nożną. Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się już bardzo dawno temu - od momentu, gdy byłem zawodnikiem Ursynowsko-Natolińskiego Towarzystwa Sportowego Warszawa (UNTS) w sekcji lekkoatletycznej (biegi krótko- i średniodystansowe).

Byłem aktywnym zawodnikiem tego klubu, a w późniejszym czasie także inicjatorem i osobą odpowiedzialną za założenie i przywrócenie sekcji piłkarskiej w tym klubie.

Poza przygodą w klubie UNTS Warszawa zaliczyłem jeszcze epizody w SEMPIE Ursynów, oraz w drużynach lig amatorskich.

Od momentu zdania egzaminu dojrzałości, jak i kursu na instruktora piłki nożnej, odbyłem m.in. staż trenerski w klubie UKS Junior Ursynów, Alfa Przymierze Rodzin, następnie przez 1,5 roku w klubie SEMP Ursynów zajmowałem się trenowaniem grupy wiekowej 1997-1999. Następnie podjąłem pracę w Akademii Sportu, w której jestem trenerem nieprzerwanie od 5 lat . Zajmuję się trenowaniem roczników 2004-2007 oraz grup 1999-2003 na Ursynowie. Wcześniej pracowałem z grupami 1996-1999 oraz 2000-2002.

Ursus szkółka piłkarska

Michał Kaczorowski - Trener

Bardzo otwarty na nowe wyzwania, zaczynał w Akademii jako asystent trenera, teraz sam prowadzi jedną grupę zawodników oraz asystuje przy dwóch innych grupach. Wyróżnia go bardzo dobry kontakt z dziećmi oraz duże umiejętności wychowawczo - trenerskie.

szkółka piłkarska Ursynów

Karol Drozdowski - Trener

Jestem wielkim pasjonatem piłki nożnej od najmłodszych lat. Trenowałem w kliku klubach piłkarskich m.in: Agrykola Warszawa, Marymont Warszawa, Gwardia Warszawa. Poznałem wielu świetnych trenerów piłki nożnej, dzięki którym mogę przekazywać swoje doświadczenie młodym adeptom piłki nożnej. W Akademii trenuje od 3 lat roczniki 2000-2005.

Posiadam certyfikat instruktora piłki nożnej oraz instruktora kulturystyki, dzięki któremu na co dzień pracuję w Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji jako trener rekreacji ruchowej (w siłowni).

Ursynów szkółka piłkarska

Sebastian Ciesielski - Trener

Od dwóch lat trener w Akademii Sportu. Praca z dziećmi sprawia mu wielką przyjemność -dzięki bardzo dobremu kontaktowi z zawodnikami potrafi stworzyć wspaniałą atmosferę na zajęciach. Sebastian jest nadal czynnym zawodnikiem piłkarskim.

szkółka piłkarska Ursus

Grzegorz Bobikowski - Trener

Trener i asystent w dwóch grupach, sumienny i pracowity, traktuje każdy trening jako nowe wyzwanie oraz doświadczenie. Cechuje go bardzo dobry kontakt z dziećmi. Student AWF.

obozy piłkarskie

Dawid Żłobicki - Trener

Bardzo fajny kontakt z dziećmi, cierpliwość, dokładność oraz profesjonalne przygotowanie do treningów sprawiają, że doskonale sprawdza się jako trener, stwarzając świetną atmosferę na każdych zajęciach.

piłkarskie obozy

Adrian Brzuchacz - Trener

Piłka nożna jest jego pasją, przez 12 lat poświęcał się karierze sportowej. Niestety z przyczyn zdrowotnych nie mógł trenować futbolu jako zawodnik, więc chciał całe swoje doświadczenie przekazać dzieciom oraz sprawdzić się w roli trenera.W Akademii asystent w dwóch grupach.

Emil Emeryk

Akademia Sportu - siedziba
ul. Zaogrodzie 30
30-243 Kraków

pon.: - pt.: 9 - 16